Весняна прибалтійська прогулянка + Гельсінкі

Без нічних переїздів

24.03.2019 р.   —   30.03.2019 р.
199€+200грн

Перший день 

Брест, Ошмяни

О 6:30 збір групи.

О 7:00 Виїзд зі Львову. Переїзд територією Білорусії до м.Брест.
Зупинка в м.Брест на Центральній площі, прогулянка вуличками міста, відвідування головного католицького костелу Воздвиження Святого Хреста, а також головного православного собору Симеона Стовпника.

14:00 виїзд до м.Ошмяни.

О 21:00 прибуття до м.Ошмяни, розселення в готелі.

 

брест

 

Другий день 

Вільнюс 

8:00 Виїзд з м.Ошмяни до м.Вільнюс. В 12:00 прибуття в м.Вільнюс.
З 12:00 до 15:00 оглядова екскурсія «Побачення з Вільнюсом!». Сотню років про Вільнюс говорили так: в якому напрямку на нього не подивишся, завжди побачиш щонайменше чотири храми. На тлі неба – фантастичне поєднання гострих шпилів, куполів та хрестів.

Костел св. Анни – шедевр готики, костел св. Петра і Павла – перлина бароко, Кафедральний собор – приклад класицизму, знаменита Гостра Брама, брама каплиці Аушрос Вартай (XVI століття), замкова вежа Гедемінаса, монастирі кармелітів і місіонерів, палаци Огінських і Радзивіллів – викликають захоплення своєю красою і неповторністю. Надають місту аромат середньовічної давнини маленькі старовинні будиночки, чарівні затишні вулички, приємні ресторанчики і романтичні набережні, звідки відкриваються чудові панорами міста. У Вільнюсі є Синагога і протестантський храм для лютеран в Сторому Місті, а також багато православних храмів, перлиною яких вважають церкву св. Миколая, яка втілює в собі поєднання готичного і візантійського стилів, а також бароко.

Ви будете здивовані багатством Єзуїтського Ордену, який реконструює собори і храми, відкриває при них школи та інвестує в культурно-освітній фонд Литовської столиці. Ми відвідаємо Свято-Духів чоловічий монастир, де знаходяться мощі Віленських мучеників, церква Параскеви Пятниці 1345 р., Собор Пресвятої Богородиці. З 15:00 до 16:00 вільний час.

О 16:30 виїзд з м.Вильнюса. О 22:00 прибуття в м.Рига, поселення в готель.

 

Vilnjus_kostel

 

 Третій день

Рига

8:00 Сніданок.

О 9:00 оглядова екскурсія Старою Ригою. «Місто черепичних дахів». Багато зелені і води, чудова архітектура, безліч кав’ярень і ресторанчиків – це і є Рига, частинка «старої доброї» Європи. В історичному центрі Риги помістилась майже вся історія архітектури з часів середньовіччя до початку ХХ ст. Ви прогуляєтесь вузькими вуличками з церквами і монастирями: Церква св. Петра і Домський Собор, велика і мала Гільдія, Дім Чорноголових, Шведські ворота та інші історичні пам’ятки Старої Риги.

Відвідаємо Спасо-Преображенську пустинь, Свято-Троїцький монастир, Собор Різдва Христового, де знаходяться мощі свящ. Іоанна Рижського. Ввечері пропонуємо пройтись «Давнім Бурштиновим Шляхом» – дегустація пива в національній латвійській таверні в Старому місті! Традиційна жива музика, народні костюми, латвійська національна кухня і, звичайно ж, 100% Латвійське пиво з чотирьох провінцій.

З 12:00 до 16:00 вільний час та виїзд до м.Таллінн.

О 20:00 прибуття до м.Таллінн, поселення в готель.

 

Рига

 

 

 

Четвертий день 

Таллінн

8:00 Сніданок.

О 9:00 екскурсія Старим містом. Екскурсія починається в Верхньому місті від башти Довгий Герман, символу Старого міста. Далі – споруда парламенту Естонії Рийгінконгу, Собор Алєксандра Невського, зразок московської архітектури XVII ст., Домська церква; оглядова тераса з видом на Нижнє місто. Прогулянка вздовж стіни замку, саду даньського короля і вулицею Коротка Нога.

Нижнє місто – церква Нігулісте, в які проводяться концерти органної музики. Ратушна площа, де знаходиться найстаріша аптека Європи. «Нульовий» пункт Нижнього міста, де можна загадати бажання, найромантичніша вулиця, на якій знаходяться майстерні народних умільців. Спасо-Преображенський Собор, де знаходяться мощі свящ. Платона. Свято-Миколаївський храм, де знаходяться мощі свящ. Арсенія Мацієвича.
Після екскурсії відвідання українського культурного центру і музею.
З 14:00 – вільний час. Повернення в готель. Ночівля в готелі.

 

Old Town in Tallinn, Estonia

 

П’ятий день

Гельсінкі  

8:00 Сніданок.

Для всіх, хто має бажання мандрувати, екскурсія до Гельсінкі (факультативно, вартість 40 Євро).

7:00 Ви отримаєте ланч-пакет, виїзд на автобусі в порт Таллінна.
8:00 посадка і відправлення лайнера в Гельсінки. Подорож займає 2,5 години. Під час подорожі Ви зможете милуватися унікальною природою Скандинавії. На судні можна влаштувати святковий обід в ресторані, а також відвідати піцерію, кафе або бар. Прибуття в Гельсинки в 10:30.
10:30 – 13:00 Пішохідна екскурсія по місту Гельсінкі.
Дивовижне і яскраве місто Гельсінкі, мереживні дерев’яні будиночки, парки і набережні, елегантна Сенатська площа, Дипломатичний квартал і історичний центр, Президентський Палац, Міська Ратуша, будівля Парламенту, Оперний театр, Палац Фінляндія, і абсолютно унікальний проект – церква в скелі – скарби незвичайної країни Фінляндії!!!
Вільний час до 21:00 год.
21:00 – 23:30 паром Гельсінкі – Таллінн. Повернення в готель. Ночівля в готелі.

 

Helsinki, Finland

 

Шостий день

Ошмяни

7:00 Сніданок.
8:00 Переїзд до м. Ошмяни. В 21:00 прибуття до м.Ошмяни, поселення в готелі.
Вільний час.

 

Сьомий день

Мінськ

7:00 Сніданок.

В 7:30 виїзд до Києва. Зупинка в м.Мінськ – відпочинок та екскурсія протягом 2-х годин.

Прибуття у Львів близько півночі.

 

minsk_0

 


У вартість входить:

  • проїзд комфортабельним автобусом по маршруту;
  • проживання в готелях 3*;
  • харчування – сніданки (після ночівлі в готелях);
  • супровід керівника групи.

У вартість не входить:

  • екскурсії в Вільнюсі, Ризі, Талліні і Мінську (обов’язкова оплата 20 євро);
  • медичне страхування (200 грн до 60 років);
  • факультативні програми: одноденна ексурсія паромом Вікінг Лайн (з дьюті фрі на борту) до міста Гельсинки -40 євро (група від 20 чол.);
  • особисті витрати