Весна у чарівній Тоскані
Знижка 10€ при реєстрації до 1 лютого.
05.04.2019 р.   —   11.04.2019 р.
360€+200грн

1 день:

Виїзд зі Львова. Перетин кордону. При можливості зупинка у Марія Повч. Молитва біля чудотворної ікони.

 

maria-powch1

Марія Повч – місто в Угорщині. В церкві св. Михаїла знаходиться славна на всю Європу копія чудотворної ікона Божої Матері. Ікона ця належить до так званих “плакучих” ікон. Сама Пресвята Богородиця привернула увагу цілого світу до цієї ікони 4 листопада 1696 р., коли люди на Богослужінні побачили сльози в очах Божої Матері, зображеної на цій іконі, і цей “плач” ікони Божої Матері тривав з перервами до 8 грудня 1696 р. Єпископ вислав комісію, яка ґрунтовно перевірила всі ці численні чуда, що діялися перед іконою Богоматері, і ствердила, що причиною сліз є тільки надприродна сила, що всі ті чуда справді є чудесною допомогою Пречистої Божої Матері через цю ікону. Після того змінено назву села Повч на Марія Повч, а ікону проголошено чудотворною, оригінал якої знаходиться у Відні. З часу написання ікони було три сльозіння у 1696, 1715, 1905 роках. Починаючи з першого сльозіння греко-католицький храм в Марія Повч невпинно притягує до себе спраглих до духовного поновлення зцілення душі і тіла паломників.

Нічний переїзд до Венеції.

 

2 день:

Приїзд до Венеції. Літургія. Екскурсія. Вільний час.

 

venezia

 

Наш день розпочнеться з ранкової прогулянки вузькими та заплутаними вуличками Венеції. Ми побачимо найвідоміший міст Ріальто. Дізнаємось про історію міста та відвідаємо його найвідоміший храм, Базиліку св. Марка, де знаходяться мощі Євангелиста. У Базиліці св. Марка у нас буде літургія. Після літургії протягом вільного часу можна буде відвідати інші церкви Венеції, поплавати на гондолах, поблукати містом. Те, що ми не зможемо побачити гуляючи вуличками Венеції, ми побачимо пливучи водяним трамваєм по Великому Каналу, яким ми повернемось до нашого автобуса.

Переїзд на нічліг у готель.

 

3 день: 

Сніданок, переїзд до  Флоренції. Літургія. Екскурсія. Вільний час.

 

Флоренція

 

Флоренція – одне з найкрасивіших міст Італії із тисячолітньою історією. Справжнє місто-музей під відкритим небом, адже весь історичний центр включено у список Всесвісньої спадщини ЮНЕСКО. З давніх часів Флоренція овіяна безліччю легенд і міфів. Її назва в перекладі означає “квітуча” , що зрештою, дуже закономірно, дивлячись на місто. А безліч галерей, храмів і різних архітектурних ансамблів, кажуть, викликає в людини пришвидшене серцебиття і хвилювання. Саме у Флоренції, починаючи з Джотто, творили найяскравіші майстри малярства, архітектури й усіх кунштовних мистецтв. До кінця XV століття місто вже набуло тих неповторних і прекрасних рис, які й досі привертають увагу людей. Уже були збудовані чудові храми й палаци, вже були написані унікальні фрески, і на майданах міста встановили дивовижні статуї. Приблизно в цю ж добу у Флоренції працювали Леонардо да Вінчі, і Мікеланджело, і Рафаель.

Переїзд на нічліг у готель.

 

4 день:

Сніданок, приїзд до Пізи. Літургія. Екскурсія. Вільний час.

 

piza

 

Піза – невеличке італійське місто, яке щороку приваблює тисячі туристів з усього світу. Ні для кого не секрет, що саме там знаходиться відома на весь світ вежа, що падає – Пізанська. Та крім вежі місто цікаве своєю історією, самобутністю та своїм неповторним шармом.

У другій половині дня переїзд у м. Лукка. Вільний час.

Вважається, що історія міста Лукка сягає ще часів античності.  Адже поселення на теренах сучасного міста було засноване за часів етрусків – до 180 рр. до н.е. Після цього Лукка була колонією Римської імперії. Визначними та духовними місцями є Кафедральний собор Сан-Мартіно, церква Санті-Джованні-е-Репарата, церква Сан-Мікелє-ін-Форо, базиліка Сан-Фредіано. 

Переїзд на нічліг у готель.

 

5 день:

Сніданок. Переїзд у Сієну. Літургія. Екскурсія. Вільний час.

Сніданок, переїзд до Сієни – міста та муніципалітету в Італії, у регіоні Тоскана, столиці провінції Сієна. Місто називають середньовічною перлиною і одним з найчарівніших в Італії. Відвідини історичної частини Сієни. П’яцца-дель-Кампо, Вежі Манджа, Собор (Дуомо), та ін.

Переїзд на нічліг у готель.

 

Сієна

 

6 день:

Сніданок. Переїзд до Верони. Літургія. Екскурсія. Вільний час.

 

Verona

 

Верона — місто на північному сході Італії, розміщене біля підніжжя Альп, на обох берегах річки Адідже. Верона зберегла й поєднала мистецькі елементи різних історичних діб, що змінювали одна одну, а також яскраво передає концепцію фортифікованого європейського міста. Тут знаходиться відома каплиця св. Франциска АссизькогоТакож побачимо величний Катедральний собор, Базиліку св. Анастасії та інші святині цього “романтичного міста” Європи, також відомого історією Ромео та Джульєтти.

Нічний переїзд до Львова.

 

7 день:

Прибуття до Львова.

 


 

* за умови формування групи від 35 осіб.  При групі від 20 до 35 осіб – вартість буде переглядатись.

** вартість змінна у відповідності курсу валюти на день оплати.

 

Додаткова інформація:

У вартість поїздки входить: 4 нічліги у готелях зі сніданками (вечері уточнюються), переїзд автобусом єврокласу, супровід духівника та керівника групи, медичне страхування.

У вартість поїздки не входить: можливе поселення в одномісному номері за додаткову оплату; туристичний збір (city-tax) – 10 євро; витрати на міський транспорт, екскурсії та плата за в’їзд у деякі міста- загалом 40 Євро.

Паломницький центр залишає право змінювати програму паломництва без втрати значимості об’єктів.